INTER-ES Strona Główna Strona Główna Szukaj Company Introduction Historia Promocje Współpraca Serwis Dla Prasy Kontakt Praca ISO 9001:2000
Dystrybucja Grupa produktów: 
 Producent: 
 Wyszukiwana fraza:
  Aby zrealizować zamówienie należy się zalogować!

    e-mail: 
 hasło: 
   Chcesz się zarejestrować? Kliknij tu!
   Zapomniałeś hasła? Kliknij tu!
   Chcesz dodać opinie? Kliknij tu!
Polecamy:

Produkt

 
Nazwa: PODKŁADKA
MOUSE PAD PENTAGRAM GECKO GRAY
Kod: MOUS PAD PENTAGRAM GECKO GRAY
Grupa: Myszki | Podkładki | Tablety
Producent: Pentagram
Dostępność: Dostępność towaru: Niewielka Niewielka
 
Opis:
Gecko bez kleju i magnesu doskonale przytrzyma Twój telefon komórkowy, MP3, GPS, okulary, długopis, czy jakąkolwiek inną rzecz, którą chcesz mieć blisko siebie. Gecko, rzecz jasna, nie ma nic przeciwko niezbędnikowi kobiety - szminka, tusz, lusterko też oczywiście przylgną do niego z przyjemnością. Bo Gecko to prawdziwa przylepa.

Parametry:
       Typ myszy:  Podkładka      Dodaj komentarz
By dodać komentarz musisz sie zalogować.


Poprzedni produkt Następny produkt


Uwaga:
Pracownicy naszej firmy dołożyli wszelkich możliwych starań, aby prezentowane w serwisie informacje były prawdziwe i aktualne, jednak nie mogą tego zagwarantować. Dlatego błędne informacje na stronie internetowej nie mogą być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z pracownikiem firmy.
Oferta ważna od dnia: 21.11.2018 Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień.

----

Czas generacji:0.036300 | 0.008081