INTER-ES Strona Główna Strona Główna Szukaj Company Introduction Historia Promocje Współpraca Serwis Dla Prasy Kontakt Praca ISO 9001:2000
Dystrybucja Grupa produktów: 
 Producent: 
 Wyszukiwana fraza:
  Aby zrealizować zamówienie należy się zalogować!

    e-mail: 
 hasło: 
   Chcesz się zarejestrować? Kliknij tu!
   Zapomniałeś hasła? Kliknij tu!
   Chcesz dodać opinie? Kliknij tu!
Polecamy:

Informacje
Firma INTER-ES S.A. zajmuję się dystrybucją i sprzedażą hurtową części i akcesoriów komputerowych. Dzięki naszej kompetencji, doświadczeniu i profesjonalnym podejściu do biznesu, firma nasza znajduje się aktualnie wśród 15stu największych dystrybutorów branży IT w Polsce.

INTER-ES S.A. został założony w roku 1990 przez Piotra Ponikowskiego, jako firma prywatna działającą pod nazwą INTER-ES Renata Ponikowska. Główną jej działalność skupiała się na imporcie części komputerowych z Niemiec i Niderlandów. Dzięki ciągłemu rozwojowi firmy, już wkrótce posiadała ona aż pięć oddziałów na terenie całej Polski.

W roku 2000 INTER-ES Renata Ponikowska został przeobrażony w INTER-E S.A. - spółkę akcyjną. Obecnie firma współpracuje z ponad 30-stoma światowymi dostawcami (głównie z TW i HK), posiada trzy własne marki produktów. Ponadto cały czas szuka nowych kontaktów w branży IT w celu rozszerzania swojej działalności i polepszenia jakości swoich usług.

Dane Firmy:

KRS: 0000084465
Oznaczenie sądu: Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
NIP: 895-16-99-104

KAPITAŁ :1 000 000 ,00 PREZES : PIOTR PONIKOWSKI


----

Czas generacji:0.030070 | 0.000523